Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Глеб Мілютін: до місцевих скарбниць Одещини надійшло 4,4 млрд гривень

07.05.2019

Як повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, протягом січня - квітня 2019 року до місцевих скарбниць Одещини спрямовано 4,4 млрд грн податків і зборів, що на 26% перевищує минулорічні показники.

«Місцеві бюджети Одеської області отримали на 909,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Додаткові надходження зміцнять фінансову спроможність громад, сприятимуть реалізації соціальних та інфраструктурних проектів, наданню більш якісних та різноманітних послуг жителям регіону», – зазначив Глеб Мілютін.

Так, всього за січень - квітень поточного року до місцевих бюджетів Одещини надійшло 2,5 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, це на 484,8 млн грн, або 84,8 % перевищує показник відповідного періоду минулого року.

«Податок на доходи фізичних осіб становить більше половини загальної суми надходжень до місцевих бюджетів області. Це результат взаємодії органів фіскальної служби з органами місцевого самоврядування, в тому числі щодо викорінення тіньової зайнятості та виплати заробітних плат «в конвертах». У свою чергу, нагадуємо, що громадяни можуть повідомити про факти порушення законодавства про працю за допомогою мобільного додатку «Legal Work», - наголосив Глеб Мілютін.

Також до місцевих бюджетів надійшло 820,4 млн грн плати за землю (+28,4%), 723,5 млн грн єдиного податку (+33,3%) та майже 139 млн грн податку на нерухоме майно (+16,6%).

 

Головне управління ДФС в Одеській області