Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: на соціальні гарантії платники податків Одещини спрямували понад 6,1 млрд грн єдиного соціального внеску

19.09.2018

За 8 місяців поточного року роботодавці Одеської області сплатили понад 6,1  млрд грн єдиного соціального внеску. Сума надходжень майже на 28 %, або на 1,3 млрд грн перевищує торішні показники.

«Єдиний соціальний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюється виплата пенсій, допомога на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, надається допомога по вагітності та пологах. Тому щорічне забезпечення збільшення надходжень соціального внеску є одним з основних напрямів у роботі фіскальної служби», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби області додає, що така позитивна динаміка зростання виплат свідчить про громадянську відповідальність платників, та є результатом плідної роз’яснювальної роботи податківців.

Нагадаємо, що Єдиний соціальний        внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

 

Головне управління ДФС в Одеській області