Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку року Центрами обслуговування платників фіскальної служби Одещини надано понад 150 тисяч адміністративних послуг

17.09.2018

«Наразі на території Одеської області обслуговування платників податків здійснюється у 23 стаціонарних Центрах обслуговування платників та Мобільному Центрі де можна отримати консультаційні, інформаційні та адміністративні сервіси і послуги», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Керівник додав, що у структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу (34,8%) займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, за січень-серпень 2018 року мешканцям регіону видано понад 53 тисячі карток.

Другою по кількості звернень, понад 20 тисяч, є послуга з видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених та утриманих доходів.

Активно послугами Центрів користуються й підприємці-спрощенці.

Протягом восьми місяців поточного року 17 043 особи звернулися для надання витягу з реєстру платників єдиного податку, 14 729 осіб - для реєстрації платника єдиного податку, та 12 075 осіб - для реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платника єдиного податку.

Також з початку 2018 року зареєстровано майже 2 900 реєстраторів розрахункових операцій, 12 328 книг обліку розрахункових операцій та 7 564 розрахункових книжок.

Центрами обслуговування платників області за січень-серпень 2018 року видано понад 5 700 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

Нагадуємо, що з переліком послуг що надаються в Центрах обслуговування платників можна ознайомитись на суб-сайті територіальних органів ДФС в Одеській області в розділі «Адміністративні послуги» та «Центри обслуговування».

 

Головне управління ДФС в Одеській області