Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: фіскальною службою Одещини посилено заходи з детінізації заробітних плат

12.09.2018

«За результатами перевірок суб’єктів господарювання, які виплачували своїм найманим працівникам заробітну плату  та інші доходи з порушенням законодавства, протягом січня-серпня 2018 року донараховано до сплати понад 18 млн грн податків і зборів, а саме: майже 15 млн грн податку на доходи фізичних осіб, понад 2 млн грн єдиного соціального внеску та понад 1 млн грн військового збору», - проінформував керівник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Інформацію про виявлені порушення законодавства про працю щодо 340 роботодавців передано до територіальних органів Держпраці.

«Для упередження мінімізації суб’єктами господарювання виплати заробітних плат найманцям одночасно з контрольно-перевірочними заходами проводяться індивідуальні роз’яснювальні роботи щодо дотримання законодавства та збільшення фонду оплати праці. За результатами такої роботи підвищили рівень виплат понад 400 роботодавців», - повідомив Глеб Мілютін.

Очільник фіскальної служби регіону додав, що на засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади, в яких беруть участь представники фіскальних органів, заслухано 712 роботодавців, які нараховували заробітну плату у незначних розмірах або на рівні законодавчо встановленого мінімуму. Внаслідок проведеної роботи з роботодавцями рівень оплати праці підвищили 667 підприємств.

Загалом протягом січня-серпня поточного року виявлено 2573 осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцями.

«Фіскальною службою Одещини посилено заходи з детінізації заробітних плат, так як це один із пріоритетів роботи нашої служби. Адже офіційне працевлаштування та гідна заробітна плата  - це запорука суспільного добробуту громадян, тому ми і надалі працюватимемо у цьому напрямку», - підкреслив Глеб Мілютін.  

 

Головне управління ДФС в Одеській області