Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: надходження до зведеного бюджету за січень-серпень склали майже 14 млрд грн

06.09.2018

«З початку 2018 року внесок Одеської області у бюджети всіх рівнів збільшився на 2,2 млрд грн, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Загалом надходження до зведеного бюджету за січень-серпень зросли на 20 % і склали майже 14 млрд грн», – проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

До Державного бюджету України спрямовано 5,7 млрд грн, що на 20 % перевищує надходження у січня-серпні минулого року.

Значну частку від цієї суми складають надходження з податку на додану вартість – майже 2,7 млрд грн, темп росту до факту минулого року склав 123%.

Також до Державного бюджету України платники податків Одеської області перерахували 1,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб (+23%), 470 млн грн військового сбору (+26%), 773 млн грн податку на прибуток (+17%) та  105 млн грн акцизного податку(+25%).

«Сьогодні, все більше платників своїм прикладом демонструють високий рівень відповідальності при сплаті податків розуміючи, що сумлінна сплата – це обов’язок кожного громадянина», - підкреслює очільник фіскальної служби регіону.

За словами керівника, збільшення надходжень податків і зборів до бюджетів всіх рівнів є твердим підґрунтям для подальшого соціального розвитку держави.

 

 

Головне управління ДФС в Одеській області