Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: протягом курортного сезону на мобільний додаток «Легальний акциз» надійшла 61 скарга

03.09.2018

«Перший в Україні інтерактивний сервіс, покликаний фіксувати скарги щодо незаконного обігу груп товарів, які підлягають ліцензуванню, та протидіє незаконному обігу підакцизної продукції протягом літніх місяців зареєстрував 61 скаргу від пильних мешканців та гостей Одеської області», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

 За цей же час серед усіх звернень 10 повідомлень стосувалися реалізації підакцизних алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Після опрацювання отриманих звернень Головним управлінням ДФС в Одеській області разом з Головним управлінням Національної поліції в Одеській області було проведено 14 перевірок та застосовано штрафних санкцій у розмірі майже 300 тис грн.

 «Мобільний додаток «Легальний акциз» дає можливість завантажити фото-фіксацію правопорушення та надіслати його до фіскальної служби з геолокацією суб’єкта господарювання. Користувачі додатку, завантаживши карту, можуть побачити торгові об’єкти позначені червоним кольором це - місця, де були викриті факти реалізації продукції без дозвільних документів та зеленим кольором – це місця з ліцензією на право реалізації алкоголю та тютюну», - зазначив Глеб Мілютін.

Нагадуємо, що мобільний додаток можна завантажити через App Store та Play Market. 

Головне управління ДФС в Одеській області