Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: платники податків Одеської області спрямували понад 400 млн грн на потреби армії

22.08.2018

«Необхідною передумовою покращення забезпечення українських військових на сході України є стале зростання надходжень військового збору. Сумлінно сплачуючи податки, ми вносимо свою частку в перемогу української армії», - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За його словами, прагнення мешканців Одещини до мирного та безпечного майбутнього країни підтверджується, зокрема, сумою сплаченого військового збору.

«Протягом січня-липня 2018 року платники податків Одеської області спрямували понад 400 млн грн на потреби армії. Порівняно з аналогічним минулорічним періодом сума збільшилась майже на 26%, або 82 млн грн», - повідомив очільник фіскальної служби області.

Глеб Мілютін зауважив, що забезпечення потреб армії у повному обсязі і, відповідно, добросовісна сплата військового збору - це важлива складова успіху українських воїнів, які беруть участь у проведенні Операції об’єднаних сил.

«Захист територіальної цілісності та суверенітету нашої держави – це найважливіший виклик сьогодення, який потребує відповідальності від кожного громадянина», - наголосив він.

Нагадаємо, у липні Глеб Мілютін відвідав колег у зоні проведення Операції об’єднаних сил, де передав у користування спецпідрозділу ДФС «Фантом» два автомобілі.

Головне управління ДФС в Одеській області