Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: Одеською областю до зведеного бюджету України зібрано понад 1,6 млрд грн

23.02.2018

«У січні 2018 року Одеською областю до зведеного бюджету України зібрано понад 1,6 млрд грн, що на 26% перевищує минулорічні показники. Додатково до бюджетів усіх рівнів надійшло 340 млн грн», – повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

«Це внесок мешканців Одещини у майбутнє України та добробут громадян на всій території нашої держави, оскільки податки є тим ресурсом, на який спирається влада під час впровадження реформ», – зазначив керівник фіскальної служби Одеської області.

До загального фонду Державного бюджету України спрямовано 756 млн грн, що на 165 млн грн більше, ніж у січні минулого року.

Значну частку від цієї суми складають надходження з податку на додану вартість – майже 500 млн грн, темп росту до факту минулого року склав 123%.

Також до Державного бюджету України платники податків Одеської області перерахували 160 млн грн податку на доходи фізичних осіб (+34%), 45 млн грн військового сбору (+32%), 30 млн грн податку на прибуток (+98%) та  17 млн грн акцизного податку(+37%).

Головне управління ДФС в Одеській області