Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В фіскальній службі відбулося засідання колегії Головного управління ДФС в Одеській області

09.02.2018

У ході засідання підбито підсумки роботи територіальних органів Головного управління ДФС в Одеській області та Одеської митниці ДФС за 2017 рік, а також  визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2018 рік.

Голова колегії – начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін зазначив, що за результатами роботи у 2017 році Одеська область посіла п’яте місце в доходах зведеного бюджету країни.

Органами фіскальної служби області до бюджетів всіх рівнів мобілізовано 18 млрд грн, що на 4 млрд грн, або на 30 відсотків перевищує надходження 2016 року.

У 2017 році питома вага добровільно сплачених платежів склала 96 відсотків, перевищивши минулорічний показник на 7 пунктів.

«Майже 50 відсотків в загальній сумі зведеного бюджету забезпечено підприємствами середнього та малого бізнесу», - підкреслив керівник фіскальної служби області та висловив вдячність всім сумлінним платникам.       

«Одеська область перший регіон, який почав впроваджувати електроні сервіси. Так, викривати факти виплати заробітної плати в «конвертах» допомагає мобільний додаток «Legal Work». У цій програмі поєднано інформаційні ресурси органів влади, задіяних у заходах з легалізації заробітних плат. У процесі доопрацювання мобільний додаток, який допоможе боротися з нелегальними пунктами продажу підакцизних товарів», - зазначив Глеб Мілютін.

За словами начальника Одеської митниці ДФС Олександра Власова, митницею вперше за останніх 10 років виконано річний індикатив.

Загалом у 2017 році Одеською митницею ДФС забезпечено надходження 22 млрд грн, що на 7,8 млрд грн більше, ніж у 2016 році.

У рамках експерименту на реконструкцію автомобільних доріг Одеською митницею ДФС спрямовано 2,4 млрд грн митних платежів (у 2016 році – лише 0,4 млрд грн).

Це дозволило провести ремонтні роботи на 33 об’єктах, забезпечивши лідерство Одеської області по будівництву доріг в Україні.

Підбиваючи підсумки засідання, керівники окреслили пріоритетні напрями роботи фіскальної служби області у 2018 році.

«Основний пріоритет - це забезпечення надходжень до Державного та місцевих бюджетів, - підкреслює Глеб Мілютін. - У 2018 році увага податківців буде зосереджена на заходах з детінізації економіки, погашення податкового боргу, легалізації ринку праці, а також поглибленні взаємодії з органами місцевого самоврядування в напрямку сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів».

Головними викликами Одеської митниці ДФС визначено  збільшення обсягів перерахувань митних платежів до Державного бюджету та в межах «митного експерименту» на розбудову доріг, реалізація пілотних проектів, серед яких спрощення фітосанітарного контролю, оптимізація роботи «АвтоХАБу», протидія контрабанді та митним правопорушенням, відкриття нових пунктів спільного контролю на кордоні з Молдовою тощо.

 

Головне управління ДФС в Одеській області