Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підсумки деклараційної кампанії 2017 року та основні аспекти декларування доходів громадян на прес-конференції в Одесі

06.02.2018

«Головний позитив деклараційної кампанії 2017 року – це безумовний ріст податкової культури громадян нашого регіону. Збільшилась кількість поданих декларацій, сплачених податків, в наслідок чого зросли надходження до бюджету», - зазначив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Одеській області Юрій Мамай.

Так, за результатами 2017 року мешканці Одещини подали понад 52 тисячі податкових декларацій про майновий стан і доходи, що на 3 тисячі більше, ніж у 2016 році. Вони задекларували майже 2 млрд грн. Це на 170,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті, склала понад 91 млн грн, а сума військового збору – 15 млн грн.

Правом на податкову знижку скористалися 4235 громадян, яким за результатами розрахунків підлягає поверненню понад 8 млн грн  податку на доходи фізичних осіб.

За словами посадовця, доходи у розмірі понад 1 млн грн, отримані у минулому році, задекларували 253 особи. Вони сплатили понад 33 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 4,5 млн грн військового збору.

Юрій Мамай також акцентував увагу на тому, що з  01 січня 2018 року застосовується нова форма декларації, та зауважив, що об‘єкти спадщини, які успадковуються з 01 січня 2017 року членами сім‘ї спадкодавця другого ступеня споріднення (рідні брати та сестри, баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки), оподатковуються за нульовою ставкою податку.

З нормативно-правовою базою, роз’яснювальними матеріалами з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році, та графіком роботи Центрів обслуговування платників на період деклараційної кампанії можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області у банері «Деклараційна кампанія - 2018».

 

Головне управління ДФС в Одеській області