Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: в 22-х Центрах обслуговування платників минулого року надано 220 000 адміністративних послуг

23.01.2018

«Стаціонарні Центри обслуговування платників відвідало майже 1,9 млн суб’єктів господарювання, а у порівнянні з 2016 роком кількість наданих послуг зросла майже на 50 тис», - зазначив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

За словами керівника, великим попитом також користувалися послуги Мобільного центру обслуговування платників Головного управління ДФС в Одеській області - протягом 2017 року здійснено 72 виїзди на ринки міста Одеси та області, а платники податків, не відвідуючи податкової інспекції, отримали 407 адміністративних послуг. 

«Створення комфортних умов, підвищення якості обслуговування платників податків є і залишається нашим завданням номер один. Так, найближчим часом буде відкрито ще один Центр обслуговування платників в одному із міст області», - повідомив очільник фіскальної служби регіону.

У 2018 році в рамках реалізації Стратегічних ініціатив розвитку ДФС до 2020 року увага фіскальної служби буде зосереджена на залученні платників податків до отримання послуг в режимі онлайн.

Так, за словами керівника, з метою надання сучасних і доступних послуг громадянам та бізнесу, планується, зокрема, розробка та впровадження спеціалізованих програмних продуктів (мобільних додатків) для доступу до онлайн-сервісів ДФС.

На регіональному рівні, платники податків вже оцінили та активно використовують можливості мобільного додатку Legal Work, розробленого Головним управлінням ДФС в Одеській області.

Завантаживши додаток на мобільний телефон (через Play Market або App Store) громадяни можуть повідомити про порушення роботодавцем прав найманих працівників, виплату заробітної плати в «конвертах», не оформлення працівників на роботу тощо. 

Протягом 2017 року через мобільний додаток громадянами надано 54 повідомлення про порушення законодавства про працю.

 Головне управління ДФС в Одеській області