Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: у 2017 році надходження до місцевих бюджетів Одеської області зросли на 2,3 млрд грн

16.01.2018

«Протягом 2017 року до місцевих бюджетів платниками податків Одещини направлено 10,5 млрд грн. У порівнянні з 2016 роком надходження збільшилися на 2,3 млрд грн, або на майже на 30 %», - зазначає очільник фіскальної служби Одеської області Глеб Мілютін.

Зростання надходжень до місцевих бюджетів надало можливість органам місцевого самоврядування спрямувати додаткові кошти на фінансування соціально-культурної сфери життя мешканців регіону.

За словами керівника, найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб – протягом 2017 року спрямовано 6 млрд грн, що перевищує показник 2016 року на 43 %.

Загалом, до Державного та місцевих бюджетів роботодавцями сплачено 8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб – 45 % від загальної суми надходжень до Зведеного бюджету.

При цьому, за словами Глеба Мілютіна, резервом для подальшого зростання надходжень цього податку є легалізація найманої праці та виведення заробітних плат із тіні, що є ключовим пріоритетом роботи фіскальної служби області у 2018 році.

У січні-грудні 2017 року до місцевих бюджетів також спрямовано 1,9 млрд грн плати за землю, 1,5 млрд грн єдиного податку, 456 млн грн акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів та майже 260 млн грн податку на нерухоме майно.

Головне управління ДФС в Одеській області