Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Глеб Мілютін: власники нерухомості Одещини поповнили місцеві бюджети майже на 250 млн грн

28.12.2017

«Тільки за умови достатніх фінансових ресурсів місцевих бюджетів можна говорити про вирішення проблем регіону. Розвиток інфраструктури, освіти й охорони здоров’я, привабливість Одеської області для інвесторів і туристів, – усе це залежить від відповідального ставлення мешканців Одещини до сплати податків», – підкреслив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Основні надходження до місцевих бюджетів Одещини у 2017 році забезпечувалися за рахунок податку на доходи фізичних осіб, плати за землю, єдиного податку, а також податку на нерухоме майно.

«У цьому році досягнуто значний ріст надходжень з податку на нерухомість. Так, за січень-листопад 2017 року місцеві бюджети Одеської області отримали майже 250 млн грн з податку на нерухоме майно, що більше минулорічних надходжень на 100 млн грн», – зазначив керівник фіскальної служби Одеської області.

Він розповів, що у поточному році фізичні особи сплатили майже втричі більше, ніж у 2016 році – 39 млн грн податку на нерухоме майно. Юридичні особи за нерухомість сплатили 210 млн грн, або на 76 млн грн більше, ніж торік.

«Впевнений, що завдяки скоординованій взаємодії органів місцевого самоврядування, фіскальної служби Одещини та бізнес-спільноти нашого регіону надходження в місцеві бюджети і надалі зростатимуть», – зауважив Глеб Мілютін.

 

Головне управління ДФС в Одеській області