Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Глеб Мілютін: від Одещини до бюджетів всіх рівнів надійшло майже 15 млрд грн податків та зборів

03.11.2017

«Це на 3,4 млрд грн, або на третину перевищує суму надходжень до Зведеного бюджету за січень-жовтень минулого року», - повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

Зокрема, до Державного бюджету зібрано майже 6,1 млрд грн, а бюджети місцевих громад поповнилися на 8,5 млрд грн.

В структурі надходжень до Державного бюджету майже кожна друга гривня надійшла у вигляді податку на додану вартість (3 млрд грн). У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього податку збільшилися на 1 млрд грн, або на 54 %.

У розрізі основних податків, лідерами надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб - 4,7 млрд грн (55 % від загальної суми), податок на майно - 1,9 млрд грн та єдиний податок – 1,2 млрд грн.

«Сьогодні, все більше платників своїм прикладом демонструють високий рівень відповідальності при сплаті податків розуміючи, що сумлінна сплата – це обов’язок кожного громадянина», - підкреслює очільник фіскальної служби регіону.

За словами керівника, збільшення надходжень податків і зборів до бюджетів всіх рівнів є твердим підґрунтям для подальшого соціального розвитку держави.

 

Головне управління ДФС в Одеській області