Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Глеб Мілютін: фіскальною службою Одещини з незаконного обігу вилучено лікеро-горілчаних напоїв на суму майже чверть мільярда гривень

31.10.2017

«Враховуючи географічне розташування Одеської області, фіскальна служба регіону особливу увагу приділяє заходам з перекриття каналів потрапляння в Україну контрафактного алкоголю та ліквідації підпільних виробництв товарів підакцизної групи», - зазначає керівник.

Так, з початку поточного року оперативними підрозділами фіскальної служби області в рамках операцій «Акциз» та «Рубіж» з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 352 млн грн.

З них, 236 млн грн - це вартість майже 1,2 млн дал вилучених лікеро-горілчаних напоїв.

«Вживання цієї сумнівної продукції, виготовлення якої здійснювалося в антисанітарних умовах, без додержання технологічних норм могло завдати шкоди здоров’ю громадян та призвести до летальних випадків», - підкреслює Глеб Мілютін. 

Також, в рамках протидії незаконному обігу підакцизної групи товарів зупинена діяльність 8 підпільних цехів з нелегального виробництва алкогольної продукції, з незаконного обігу вилучено 58 транспортних засобів вартістю 58 млн грн, 1137 дал спирту на суму 2,4 млн грн та 76 тон паливно-мастильних матеріалів вартістю 1,3 млн грн.

Головне управління ДФС в Одеській області застерігає громадян від купівлі та вживання алкогольної продукції, якщо вона не має марок акцизного податку встановленого зразка та реалізовується за цінами, нижчими від мінімальних роздрібних.

У разі наявності інформації про реалізацію подібної продукції просимо звертатися до Головного управління ДФС в Одеській області за телефонами 300-200, 300-300.

Головне управління ДФС в Одеській області