Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба Одещини закликає роботодавців легалізувати трудові відносини з працівниками

08.10.2018

Нагадуємо, що 5 вересня поточного року Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення  органами державної влади комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Фахівці ж Головного управління ДФС в Одеській області вже другий рік поспіль проводять системну роботу спрямовану на  викорінення виплати заробітної плати в «конвертах», неофіційних трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати менше мінімально встановленого рівня. 

З початку цього року фіскальною службою Одеської області проведено 426 перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання законодавства при виплаті заробітної плати, під час яких встановлено 3355 працівників без офіційного працевлаштування.

За січень-вересень 2018 року майже 1650 працівників вже легалізовано, офіційно оформлені та сплачують податки до бюджету.

Крім того, в Одеській області працює мобільний додаток «Legal Work», який покликаний виявляти порушників податкового законодавства в частині виплати заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин.

Фіскальна служба Одещини закликає роботодавців легалізувати трудові відносини з працівниками, адже за порушення законодавства про працю та вимог при нарахуванні заробітних плат загрожують штрафи.

 

Головне управління ДФС в Одеській області