Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Лиманській ОДПІ проведено семінар на тему «Реалізація права платника на оскарження рішень контролюючих органів. Процедура оскарження»

07.09.2018

Відкриваючи семінар, начальник Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Іван Ярошенко повідомив, що згідно з Податковим кодексом України, , у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь – яке інше рішення, що суперечить законодавству, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

«Право на адміністративне оскарження рішень контролюючих органів має бути реалізоване платником податків або уповноваженим ним представником у межах передбачених Податковим кодексом України строків. Дотримання платниками податків строків є однією з умов дисциплінування учасників відносин у сфері нарахування та сплати податків у випадку, якщо вони стали спірними», - проінформував Іван Ярошенко.

Він зазначив, що строки на адміністративне оскарження рішень контролюючих органів диференціюються залежно від підстав їх винесення (прийняття).

Водночас за наявності поважних причин, тобто обставин, які є об’єктивно непереборними, не залежать від волевиявлення особи та пов’язані з дійсними істотними перешкодами чи труднощами для своєчасного вчинення відповідних дій щодо подання скарги та підтверджені належними доказами, Податковий кодекс України передбачає можливість продовження строків адміністративного оскарження за правилами і на підставах, визначених п. 102.6 ст. 102 Кодексу.

Наприкінці заходу було надано вичерпну інформацію про  правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який  реалізується Міністерством юстиції України.