Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

«Круглий стіл» на тему «Оновлений звіт з Єдиного соціального внеску»

27.08.2018

У Ширяївському відділенні Лиманської ОДПІ ГУДФС в Одеській області відбулося засідання «круглого столу» з платниками податків та бізнес-спільнотою на тему «Оновлений звіт з Єдиного соціального внеску: коли подавати вперше».

В ході засідання начальник Ширяївського відділення Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Олександр Федоренко зазначив, що 01.08.2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511«Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ №511), яким внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Порядком визначено процедуру, форму, строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до ДФС України.

На завершення засідання Олег Лепський проінформував про проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.