Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Проведено семінар на тему «Алгоритм складання розрахунку коригування до податкової накладної. Причини коригування»

17.08.2018

Алгоритм складання розрахунку коригування до податкової накладної та причини коригування  розглядались на семінарі для платників податків за участю начальника Березівського відділення Лиманської ОДПІ Ольги Патрашку.

«Виправлення помилок у податкових накладних і проведення коригувань податкових зобов’язань завжди були одними з найактуальніших питань», - зазначила Ольга Патрашку. Вона повідомила, що порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, включаючи строки такої реєстрації, аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних.

У ході проведення семінару обговорені випадки, коли необхідно складати розрахунок коригування, які причини коригування можуть бути зазначені у розрахунку коригування тощо.

Ольга Патрашку також повідомила, що причина коригування зазначається у графі 2 розрахунку коригування без лапок та інших додаткових розділових знаків. Якщо одна й та сама причина коригування зазначається в двох і більше рядках розрахунку коригування, запис в графі 2 в усіх таких рядках має бути ідентичним з точністю до знака.

Наприкінці зустрічі податківці надали вичерпні відповіді на запитання та нагадали присутнім про  правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який  реалізується Міністерством юстиції України.