Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Миколаївському відділенні Лиманської ОДПІ відбувся «круглий стіл» на тему «Порядок отримання електронного підпису»

20.06.2018

Про порядок отримання електронного підпису йшлось на зустрічі з представниками бізнес-спільноти у форматі «круглого столу».

Відкриваючи зустріч, в.о. заступника начальника - начальника Миколаївського відділення Лиманської ОДПІ Лариса Шабатура зазначила, що використовуючи можливість подання звітності в електронному вигляді платники податків отримують не тільки економію робочого часу, гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, підтвердження доставки звітності, а й конфіденційність інформації, оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційним каналам зв’язку.

Лариса Шабатура ознайомила учасників засідання з переліком документів, які необхідні для отримання послуг ЕЦП.

З інформацію про безкоштовне програмне забезпечення, яке можна використовувати при формуванні та підписанні звітності, з повним переліком необхідних реєстраційних документів (зразками їх заповнення) для кожної категорії платників податків, та іншою корисною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті АЦСК ІДД ДФС України http://acskidd.gov.ua.

Наприкінці зустрічі було надано вичерпну інформацію про  правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.