Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Круглий стіл на тему «Порядок маркування, зберігання, транспортування та продажу алкоголю та тютюнових виробів. Відповідальність за порушення»

20.06.2018

В Іванівському відділенні Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області проведено «круглий стіл» на тему «Порядок маркування, зберігання, транспортування та продажу алкоголю та тютюнових виробів. Відповідальність за порушення».

Відкрив захід заступник начальника - начальник Іванівського відділення Лиманської ОДПІ Володимир Лахно.

Він, зокрема, зазначив, що згідно пункту 226.2 статті 226 Податкового кодексу України наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці алкогольного напою та пачці тютюнового виробу є однією з умов продажу таких товарів споживачам.

Володимир Лахно також повідомив, що відповідно до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) роздрібна або оптова, включаючи імпорт або експорт, торгівля спиртом етиловим, коньячним або плодовим або роздрібна торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору – тягне за собою накладення штрафу від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Наприкінці засідання платникам податків презентовані мобільні додатки   «Легальний Акциз» та «Legal Work», які призначені для оперативного повідомлення про факти незаконного обігу підакцизної продукції та порушень з боку недобросовісних роботодавців.

Також Володимир Лахно нагадав  про  правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.