Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Южному пройшов семінар на тему «Спрощена система оподаткування»

21.06.2018

Відкриваючи семінар, начальник Южненського  відділення Лиманської ОДПІ Владислав Легостаєв зазначив, що суб’єкти господарювання у своїй діяльності можуть застосовувати дві системи оподаткування – загальну й спрощену.

Спрощена система оподаткування – це особливий механізм справляння податків і зборів, який встановлює зміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 Податкового кодексу України, на сплату єдиного податку з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.

Учасників детально проінформовано про системи оподаткування за такими критеріями, як обмеження за обсягом виручки та кількістю працівників, обмеження за видами діяльності, порядок реєстрації платником податків, ставки податку, порядок сплати податку, порядок подання звітності, облік доходів та витрат, порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), реєстрація платником ПДВ, сплата єдиного внеску.

«Вивчивши ці критерії, ви зможете обрати оптимальні умови оподаткування для своєї діяльності», - зазначив Владислав Легостаєв.

Також учасників семінару проінформовано про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.