Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Миколаївському відділенні Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області відбувся «круглий стіл» на тему «Я маю право! Порядок розгляду звернень громадян»

31.05.2018

Захід відбувся за участі в.о. заступника начальника - начальника Миколаївського відділення Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Лариси  Шабатури.

«Проект «Я маю право!»  не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують, доводить, що держава може бути твоїм партнером і встановлює рівність перед законом для кожного українця», - зазначила Лариса  Шабатура.

Вона також зазначила, що відповідно до Закону України від 02.10.1996 №393/96-ВР «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Лариса  Шабатура також повідомила, що на субсайті територіальних органів ДФС в Одеській області офіційного веб-порталу ДФС розміщується інформація щодо порядку розгляду звернень та Графік особистого прийому громадян посадовими особами територіальних органів фіскальної служби Одеської області, аналітичних довідок щодо роботи зі зверненнями громадян тощо.