Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Лиманській ОДПІ відбувся семінар на тему «Облік єдиного соціального внеску. Останні зміни»

08.06.2018

Відкриваючи семінар, начальник Лиманської  ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області Іван Ярошенко повідомив, що відносини у сфері державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування регулюються Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

Він зазначив, що відповідно до частини 5 статті 8 Закону № 2464 єдиний внесок для платників, зазначених у статті 4 цього Закону, встановлюється у розмірі 22 відсотки до бази нарахування єдиного внеску.

 Учасників семінару також проінформовано, що наказом Міністерства фінансів України затверджено зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Згідно затверджених змін, Порядок доповнено новим Додатком № 2 — Заявою про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) -форма № 12-ЄСВ).

Затверджені зміни набрали чинності 08 червня 2018 року.

Наприкінці заходу платникам податків проінформовано про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.

Метою проекту є - надання громадянам безоплатної правової допомоги та підвищення рівня поінформованості українців про їхні права.