Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Передерій Володимир Всеволодович

Заступник начальника Одеської митниці ДФС Радник податкової та митної справи I рангу

Громадянство: України з 24 серпня 1991 року

Число, місяць і рік народження: 03 лютого 1969 року

Місце народження: м. Київ   

Освіта: повна вища, у 1994 році - Київський політехнічний інститут, спеціальність - автоматизовані електротехнологічні установки та системи, кваліфікація - інженер-електромеханік;

повна вища, у 2006 році - Київський національний університет внутрішніх справ, спеціальність - правознавство, кваліфікація - юрист

Науковий ступінь, вчене звання: не має

Володіння мовами: українською, російською - вільно, англійською - зі словником

Нагороди, почесні звання: оголошення подяки (наказ Київської регіональної митниці від 22.06.2000 №369-к), нагородження нагрудним знаком “За сумлінну службу в митних органах” (наказ Держмитслужби України від 19.06.2001 №294-к), нагородження цінним подарунком (наказ Київської регіональної митниці від 28.01.2004 №41-к), нагородження медаллю “За працю і звитягу” (Указ Президента України від 26.06.2006 №578/2006), нагородження нагрудним знаком “Почесний митник України” (наказ Держмитслужби України від 19.06.2006 №540-к), нагородження грамотою (наказ Київської регіональної митниці від 21.06.2007 №387-к), нагородження нагрудним знаком “За сумлінну службу в митних органах України 3 ступеня” (наказ Держмитслужби України від 17.07.2009 №1268-к), нагородження медаллю “За сприяння в охороні державного кордону України” (наказ АДПС України від 23.06.2010 №474) 

Прийняття Присяги державного службовця: 09.06.1995 року   

Спеціальне звання: Радник податкової та митної справи I рангу” (наказ Київської митниці Міндоходів від 12.08.2014 №541-о), присвоєно шостий ранг державного службовця (наказ Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 10.08.2012 №158-к)

Категорія посади державної служби  “Б“

Загальний стаж роботи: з 11 вересня 1986 року

Стаж державної служби: з 02.07.1987 року по 19.06.1989 року

                                           з 22.05.1995 року по 10.01.2012 року

                                           з 10.08.2012 року по 04.12.2014 року

                                           з 08.12.2014 року до цього часу

Стягнення: не має

 

                                         ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

09.1986 - 07.1987

студент Київського політехнічного інституту;

07.1987 - 06.1989

служба в Збройних Силах;

09.1989 - 03.1994

студент Київського політехнічного інституту;

05.1995 - 09.1996

Інспектор Київської митниці;

10.1996 - 03.1997

старший інспектор Київської митниці;

04.1997 - 04.2000

старший інспектор Київської регіональної митниці;

05.2000 - 10.2000

головний інспектор транзитно-вантажного відділу №3 Київської регіональної митниці;

10.2000 - 04.2002

заступник начальника транзитно-вантажного відділу Київської регіональної митниці;

04.2002 - 02.2003

заступник начальника митного поста “Гостомель” Київської регіональної митниці;

02.2003 - 04.2003

заступник начальника вантажного відділу №7 Київської регіональної митниці;

04.2003 - 04.2004

начальник вантажного відділу №7 Київської регіональної митниці;

04.2004 - 07.2004

в.о. начальника Бориспільської митниці;

07.2004 - 03.2005

начальник Бориспільської митниці;

03.2005 - 04.2005

головний інспектор відділу організації митного контролю Київської регіональної митниці;

04.2005 - 05.2008

начальник відділу організації митного контролю Київської регіональної митниці;

05.2008 - 11.2008

перший заступник начальника Південної митниці;

11.2008 - 05.2009

заступник начальника Управління контролю за переміщенням вантажів - начальник відділу контролю за переміщенням вантажів відділ Державної митної служби України;

05.2009 - 11.2009

радник Голови Державної митної служби України;

11.2009 - 03.2010

перший заступник начальника Дніпропетровської митниці;

04.2010 - 06.2010

старший інспектор сектору проведення контрольних заходів відділу контрольно-перевірочної роботи Київської регіональної митниці;

06.2010 - 08.2010

начальник відділу митного оформлення №1 Ягорлицької митниці;

09.2010 - 11.2010

в.о. начальника відділу митного оформлення №2 Дністровської митниці;

11.2010 - 01.2012

заступник начальника відділу митного оформлення №1 митного поста “Котовськ” Південної митниці;

08.2012 - 09.2013

заступник директора юридичного департаменту Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємства;

09.2013 - 08.2014

заступник начальника управління державного нагляду та контролю Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємства;

08.2014 - 12.2014

головний державний інспектор відділу заходів регулювання ЗЕД управління митної вартості, класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД Київської митниці Міндоходів;

12.2014 - 01.2015

заступник начальника Дніпропетровської митниці ДФС;

01.2015 – по цей час

заступник начальника Одеської митниці ДФС (поновлений на посаді з 22.07.2015).

 

 

 

 


До списку