Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Список кандидатів до складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області, які братимуть участь в установчих зборах

20.04.2017

Затверджено

Ініціативною групою з підготовки установчих зборів

для формування Громадської ради

при Головному управлінні ДФС в Одеській області

Протокол №3 від 19.04.2017р.

 

СПИСОК

 кандидатів до складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС в Одеській області, які братимуть участь в установчих зборах

 

Кандидат

Інститут громадянського суспільства

1.

Бейгельзімер Марк Гдальєвич

Громадська організація «Верховенство права»

2.

Берестенко Віктор Вікторович

Асоціація міжнародних експедиторів України

3.

Бельтюква Наталя Валентинівна

Громадська організація «Всеукраїнський  бухгалтерський клуб»

4.

Бичков Ігор Борисович

Громадська організація  «Відкрите суспільство України»

5.

Богомольний Борис Давидович

Громадська організація «Одеські єврейські збори»

6.

Буковcький Микола Миколайович

Громадська організація «Рада громадської   безпеки»

7.

 Віноградов Роман Вікторович

Громадська організація «Координаційна рада громадських організацій Одеси»

8.

Владов Юрій Васильович

Громадська спілка «Асоціація експертів в системі ціноутворення»

9.

Ганчев Олег Григорович

Профспілкова організація авторинку «Успіх»

10.

Ганзенко Сергій Анатолійович

Всеукраїнська громадська організація «Спілка громадських організацій України «Народна рада»

11.

Гарник Євген Миколайович

Громадська організація «Організація колекціонерів «Нумізмат»

12.

Геращенко Юрій Євгенович

Громадська організація  «Екологічний цент сталого розвитку»

13.

Гордіян Валерій Олександрович

Міжобласна громадська організація «Чорноморське козацтво»

14.

Давтян Степан Гургенович

Громадська організація «Нова еліта»

15.

Дагер Салех Мухамед

Громадська організація «Мінародний конгрес захисту прав та свобод громадян»

16.

Двоєнкін Рафаель Володимирович

Одеський обласний осередок Міжнародної ГО «Міжнародний конгрес захисту прав та свобод людини «Світ»

17.

Душак  Майя Іванівна

Громадська організація «Одеський регіональний центр соціально-економічного моніторінгу та правової інформації «Альтернатива»

18.

Захаров Олександр

Одеська обласна організація профспілки працівників автомобільного та шляхового господарства

19.

Зеленков Казимір Леонідович

Організація приватних роботодавців навчальних закладів освіти та наукових галузей України м. Одеси

20.

Емельдеш Борис Олександрович

Громадська організація «Всеукраїнська професійна асоціація підприємців»

21.

Іванов Олег Євгенович

Одеська міське товариства «Українське козацтво»

22.

Іляєва Наталія Миколваївна

Одеська міська організація роботодавців

23.

Коваль Тарас Олексійович

Одеська філія ГО «Українська Асоціація інвалідів АТО»

24.

Козловська Лариса Олексіївна

Громадська організація «Інтелектуальний форум»

25.

Лазарев Олександр Сергійович

Лазарев Олександр Сергійович

26.

Мазарак Володимир Петрович

Територільне відділення Всеукраїнської ГО «Асоціація платників податків України» в Одеській області

27.

Максимович Володимир Ярославович

Громадська організація «Асоціація сприяння розвитку муніціпальних реформ»

28.

Марченко Вікторія Олександрівна

Центр розвитку підприємництва і малого бізнесу

29.

Матякін Олександр Георгійович

Громадська організація «Міжнародний союз журналістів і письменників»

30.

Міхеєва Галина Вікторівна

Громадська організація  «Суспільний рух патріотів України»

31.

Плаксіенко Денис Володимирович

ГФ «Громадське формування з охорони громадського порятинку «Одеська самооборона»

32.

Просяник Ігор Іванович

ГО «Одеська правозахисна організація «Єдність»

33.

Пукліч Володимир Вікторович

Громадська організація«Чорнморське козацьке з’єднання»

34.

Радинський Альберт Аронович

Територіальне відділення  Всеукраїнська професійна спілка ГО «Спілка аудиторів України» в Одеській області

35.

Романовський Валерій Іванович

Міжнародна Асоціація офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр»

36.

Салієнко Сергій Вадимович

Громадська організація«Одеська обласна асоціація роботодавців підприємств землеустрою України»

37.

Соловйова Ірина Володимирівна

Громадська організація  «Чиста Одеса»

38.

Сусорова  Лариса Анатоліївна

Український благодійний фонд «Милосердя»

39.

Сергієнко Дмитро Васильович

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України

40.

Тищенко Ілля Степанович

Громадська організація  «Обласна організація рободавців-транспортників

41.

Тимофієнко Віктор Валентинович

Асоціація митних брокерів України

42.

Топал Василь Іванович

Голова Всеукраїнського об’єднання природолікування ГО «Одеське обласне товариство «Зелена планета майбутнього»

43.

Ткаченко Людмила Михайлівна

Благодійний фонд «Шлях до свободи»

44.

ХоролецьТетяна Іванівна

Всеукраїнська громадська  організація «Спілка податкових консультантів України»

45.

Цховребашвілі Констянтин Констянтинович

Громадська організація «Люстраційна  комісія Одеської області»

Інформація про результати діяльності інститутів діяльності громадського суспільства за останній рік та біографічні довідки делегованих ними представників