Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Консультації для юридичних осіб

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 19.04.2017 року №3403/10/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо можливості придбання товарів юридичною особою, що знаходиться на загальній системі оподаткування, у суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування другої групи, та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 31.03.2017 року №2787/10/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо необхідності подання Звіту про контрольовані операції, та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 07.03.2017 року №1684/10/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо податкових наслідків від здійснення операції передачі частини майна товариства з обмеженою відповідальністю спадкоємцям померлого учасника такого підприємства, та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 10.03.2017 року №1738/10/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо визначення доходу резидента від експорту послуг, та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 02.03.2017 року №1566/10/15-32-12-01-17

    ГУ ДФС в Одеській області на Ваш запит про надання податкової консультації щодо оподаткування податком на прибуток доходу, виплаченого на користь резидента Республіки Панама у вигляді оплати за експлуатацію судна, відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - Кодекс), у межах своїх повноважень, повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 28.02.2017 року №1436/10/15-32-12-01-14

    ГУ ДФС в Одеській області на Ваш запит про надання податкової консультації щодо питання практичного використання норм ст.103 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - Кодекс), в частині оформлення та порядку надання до органів ДФС довідки про підтвердження статусу податкового резидента Турецької Республіки, відповідно до ст. 52 Кодексу, повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 17.02.2017 року №1057/10/15-32-12-04-21

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло лист щодо сплати земельного податку юридичною особою - суб’єктом спрощеної системи оподаткування, та згідно зі ст.52 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VІ (далі ПКУ), в межах компетенції, повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 23.02.2017 року №1263/10/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо врахування впливу інфляції на визначення фінансового результату до оподаткування податком на прибуток, та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 23.02.2017 року №1264/10/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло Ваш запит щодо коригування фінансового результату до оподаткування на податкові різниці по операціях під час перебування на спрощеній системі оподаткування та при переході на загальну систему оподаткування, керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 08.02.2017 року №561/10/15-32-12-04-21

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло Ваш лист щодо оподаткування дивідендів, які нараховані з 01.01.2017 року платниками єдиного податку на користь фізичних осіб - учасників Товариства та, керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VІ (із змінами та доповненнями) - (далі ПКУ), в межах компетенції, повідомляє наступне.