Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Консультації для фізичних осіб

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 10.03.2017 року №871/С/15-32-12-01-14

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 08.02.2017 року №216/Ч/15-32-14-06-08

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянувши в межах своєї компетенції Ваш запит та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N2755-VI зі змінами та доповненнями (далі–Кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 27.01.2017 року №157/А/15-32-14-06-08

    Головне управління ДФС в Одеській області керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N2755-VI зі змінами та доповненнями (далі–Кодекс) про надання індивідуальної податкової консультації на питання щодо можливості використання терміналу без приєднання його до РРО платником єдиного податку другої групи (фізична особа - підприємець), обсяг доходу якого не перевищує 1 мільйон гривень та повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 30.12.2016 року №1740/Ч/15-32-14-06-08

    Головне управління ДФС в Одеській області надає податкову консультацію на питання: стосовно відображення комісіонером (платником єдиного податку 2-ої групи) надходження суми готівкових коштів від продажу товару комітенту у книгах обліку, у яких книгах, у яких графах та які суми повинні відображати, та чи буде достатнім відображення у книзі обліку доходів надходження лише суми комісійної плати (питання №1), та щодо підстав для притягнення до відповідальності за не оприбуткування(неповне та/або несвоєчасне) оприбуткування у касах готівки у разі відображення у книзі обліку доходів лише суми комісійної плати, без відображення суми готівкових коштів від продажу товару комітенту (питання№2).

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 30.12.2016 року №1739/А/15-32-14-06-08

    Головне управлінням ДФС в Одеській області на запит надає податкову консультацію на питання: стосовно відображення комісіонером (платником єдиного податку 2-ої групи) надходження суми готівкових коштів від продажу товару комітенту у книгах обліку, у яких книгах, у яких графах та які суми повинні відображати, та чи буде достатнім відображення у книзі обліку доходів надходження лише суми комісійної плати (питання №1), та щодо підстав для притягнення до відповідальності за не оприбуткування(неповне та/або несвоєчасне) оприбуткування у касах готівки у разі відображення у книзі обліку доходів лише суми комісійної плати, без відображення суми готівкових коштів від продажу товару комітенту (питання№2).

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 23.12.2016 року №1699/К/15-32-12-01-14

    Головне управління ДФС в Одеській області розглянуло запит щодо віднесення до неприбуткових організацій обслуговуючого кооперативу власників нежитлових приміщень багатоквартирного будинку та керуючись ст.52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – Податковий кодекс) повідомляє наступне.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 01.11.2016 року № 1370/Б/15-32-14-06-08

    Головним управлінням ДФС в Одеській області, в порядку ст. 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі - ПКУ), розглянуто в межах своєї компетенції запит стосовно того, чи буде вважатись порушенням діючого законодавства України наявність у підприємця касової книги(книги прибуткових і видаткових касових ордерів), а також оформлення надходження грошових коштів прибутковими касовими ордерами, з відміткою у журналі Ф№10.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 01.11.2016 року №1369/Д/15-32-14-06-08

    Головним управлінням ДФС в Одеській області, в порядку ст. 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі - ПКУ), розглянуто в межах своєї компетенції запит стосовно зняття касового апарату з реєстрації у разі відсутності зв’язку із ЦСО.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 13.10.2016 року №1246/К/15-32-14-06-08

    Головним управлінням ДФС в Одеській області, в порядку ст. 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями) (далі - ПКУ), розглянуто в межах своєї компетенції запит стосовно обов’язковості застосування реєстраторів розрахункових операцій, якщо доходи фізичної особи-підприємця платника єдиного податку 3-ої групи в календарному році отримувались виключно у безготівковій формі (без застосування платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) і в місці надання послуг операцій з розрахунків у готівковій формі не здійснюються.

  • Лист ГУ ДФС в Одеській області від 19.08.2016 року №979/К/15-32-14-04-08

    Головним управлінням ДФС в Одеській області розглянуто запит щодо надання відповіді на питання стосовно обов’язковості застосування реєстраторів розрахункових операцій, якщо доходи фізичної особи-підприємця платника єдиного податку 3-ої групи в календарному році отримувались виключно у безготівковій формі (без застосування платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) і в місці надання послуг операцій з розрахунків у готівковій формі не здійснюються.