Територіальні органи ДФС
в Одеській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ексклюзивні рейтинги найбільших роботодавців та найбільших платників податків у журналі «Рейтинг. Вісник»

2018-10-16
Ексклюзивні рейтинги ТОП-200 найбільших роботодавців країни за кількістю працюючих та ТОП-100 найбільших роботодавців серед комерційних компаній оприлюднило видання «Рейтинг. Вісник».

До рейтингу увійшли компанії, які дотримуються норм податкового та трудового законодавства, зокрема, нараховують та виплачують заробітну плату вищу за мінімально встановлену в країні, сплачуючи з неї податки.

Так, перше місце серед найбільших роботодавців посіла державна монополія – ПАТ «Українська залізниця», де працює 271 тис. працівників, а це – 4% від усіх працівників в країні, які отримали зарплату більшу за мінімально встановлену. Перше місце серед комерційних компаній – роботодавців займає АТБ-Маркет, де працюють майже 52 тис. осіб. Загалом 200 найбільших роботодавців країни забезпечують роботою 1,5 млн людей. 

У номері видання також представлено 100 найбільших платників податків за І півріччя 2018 року.

Крім того, до уваги читачів низка ексклюзивних матеріалів.

Так, в.о. Міністра фінансів України Оксаною Маркарова в інтерв’ю виданню розповіла про завдання міністерства, важливість зовнішніх запозичень для країни та зміни, яких очікувати бізнесу у податковому законодавстві.

Про найбільш поширені схеми ухилення від сплати податків, результати розслідування кримінальних проваджень та пріоритети у роботі податкової міліції розповів Сергій Білан, перший заступник голови Державної фіскальної служби України.

Про глобальні тенденції у світовій економіці, трансформації у сфері бізнесу, аспекти впливу технічного прогресу на українські компанії та їх гнучкість у реагуванні на виклики цифрової ери – Ерік Найман, керівний партнер «Капітал Таймс».

Чи змінилися вподобання молоді при виборі професій, як донести місію компанії до співробітників, який бізнес матиме більше переваг в отриманні талантів та робочої сили — в інтерв’ю з Тетяною Гончар, директором з управління персоналом і організаційного розвитку компанії «Смарт-Холдинг».

Все це та багато іншого читайте у виданні «Вісник. Рейтинг».

Читайте, аналізуйте https://rating.zone.

https://www.facebook.com/RatingMagazine/